Hakkımızda – Sprey Boyaci

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1996'dan beri sizin için üretiyoruz.

Anadolu Yapı Kimya; 1996 yılında Gaziantep’te aerosol ürünler üretimi yapmak amacı ile kurulmuştur. Ürünlerinde yüksek kalite ve doğru gramaj hedefinden şaşmadan son teknoloji üretim bantlarıyla tüketiciye geniş bir ürün yelpazesi sunmuştur. Sprey boyalar, sprey vernikler, pas sökücü, koruyucu, yağlayıcı, temizleyici ürünler, MDF hızlı yapıştırıcıları, lastik tamir kiti ve özellikle otomotiv sektöründe kullanılan fren balata sprey, sıvı gres sprey ve zincir yağlayıcı spreyler üretimi yapan firmamız; günlük 150.000 adet dolum kapasitesi ile yurt içinde ve yurt dışında sektörünün öncü üreticilerindendir. Format markası ile başladığımız bu yolda kendi markalarımızın yanı sıra [AYK-FORMULA FORCE-TECH-JOYFULL] ülkemizde ve yurt dışında birçok markanın fason üretimini yapmaktayız. Ürün grubuna yeni katılan akrilik sprey boyaları ile tüketiciye modifiye olmayıp, %100 akrilik sistem ile üretilen ürünlerin sunulması sağlanmıştır. Bünyemizde aerosol ürünlerin yanı sıra akrilik-endüstriyel boya ve enjeksiyon kapak üretim tesisimiz de bulunmaktadır. Dolumu yapılan aerosol ürünlerin içeriği tamamen kendi üretimimizdir. Ürünlerimiz zamanla hobi ve el sanatlarında da kullanılarak farklı sektörlerde de kendine yer bulmuştur. Yurt içinde ve yurt dışında bayilik sistemi ile çalışarak her geçen gün portföyümüze yeni firmalar katmaktayız. AR-GE çalışmalarımıza hız kesmeden yeni ürünleri bünyemize katmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kaliteli ve doğru gramajlı üretimi misyon edinerek ahlaki değerlerden ayrılmadan bölgemize ve ülkemize katkı sağlamaya devam edeceğiz.

İşbirliği Ve Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin
Misyon & Vizyon

ANADOLU YAPI KİMYA METAL VE AV MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Kurulduğumuz günden bu yana üretimlerimizde kaliteyi ön planda tutarak müşteri memnuniyetini sağladık. 

 

MİSYON

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

VİZYON

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.

KALİTE

Verdiğimiz hizmetlerde tüm yasal gereklilikleri yerine getirerek, müşterilerimizin hizmet ve kullanımına sunmak, Ürün ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak; global çapta rekabet edebilir ürünleri yerli üretim avantajı ile piyasaya sunmak kalite poltikamızdır.
Yorumlar

İş Ortaklarımızı Önemsiyoruz.

İşbirliği yaptığımız firma yorumlarını ve katkılarını önemsiyoruz. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

1 Comment

  • Anonim

    27 Haziran 2022 - 21:35

    yıllardır çalıştığımız ve asla müşterilerimizden olumsuz bir geri dönüş almadığımız,hem fiyat hem de kalite açısından çok başarılı olan bir firma.

Fikirlerinizi Önemsiyoruz.

ANADOLU YAPI KİMYA

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için iletişim bilgilerimiz ;

Hidayet Caddesi. No:3 Oğuzeli/ GAZİANTEP
(Pazartesi - Cumartesi)
09:00-18:00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X